List of student volunteers

1)   Mechanical department:

Sr Student name Class
1 Dhonde Rushikesh TE
2 Komesh Gaikwad TE
3 Mayur Gade TE
4 Ramkrushna Aute TE
5 Ruchit Bogam TE
6 Mahesh Deokate TE
7 Mahesh Chaudhari TE
8 Akshay Kale TE
9 Pratik Phule TE
10 Siddhesh Shinde TE
11 Sagar Poman TE
12 Aniket Salunkhe TE
13 Sandip Ghatge TE
14 Shantanu Jadhav SE
15 Apurv Chaudhari SE
16 Unwane Dnyanraj TE
17 Shubham Khiste SE
18 Ajinkya Pawar TE
19 Shukla Ankit SE
20 Manik Thorbole BE

2)   Electrical department:-

Sr Student name Class
1 Doiphode Dhiraj TE
2 Kunadan Girme TE
3 Shinde Dnyaneshwar TE
4 Lokhande Sampat TE
5 Kurud Sumit TE
6 Jignesh Neve TE
7 Kulkarni Sayali TE
8 Kharad Suhas TE
9 Jogdand Nitin TE
10 Kaldhone Dhanashree TE
11 Adsul Kshitij TE
12 Barkale Sagar SE
13 Suryavanshi Akshay SE
14 Karad Dhananjay SE
15 Gajbhar Shubham SE
16 Uphade Balaji SE
17 Baviskar Dipak SE
18 Warkhade Vijay SE
19 Pawar Siddheshwar SE

3)   Electronics and Telecom. Department :-

Sr Student name Class
1 Aakanksha Vivek Supekar TE-A
2 Kanitkar Pranali B TE-A
3 CHANNAGIRE ANJALI DILIP BE-B
4 BONGALE NITIN NIVAS TE-B
5 KHADAKE PRIYANKA G TE-A
6 VEDPRAKASH D SHUKLA TE-B
7 VRUSHALI MALI TE-B
8 SWAPNIL BODHE TE-B
9 AKSHAY GHEJJI TE-A
10 RAHUL DAKE TE-B
11 MEDHA SURESH GOLE TE-B
12 AKSHATA SHINDE TE-A
13 PRIYA R GONDKAR TE-B
14 AMIT K GANGURDE TE-B
15 ARTI M BHALGHARE TE-B
16 DHUMAL BHAGYASHRI TE-B

4)   Computer Department :-

Srno Name Class
1 Shravan Vyawahare SE
2 Mahale Gayatri R. TE
3 Mayur Narute TE
4 Nikita Bhanose SE
5 Shubham Bhosle SE
6 Kulkarni Girishma SE
7 Akshay Mankar TE
8 Prakash Yadav TE
9 Lanke Kajal TE
10 Soni Birajdar BE
11 Mehtre Gaurav TE
12 Paresh Devesh TE
13 Bhokare Kartik TE
14 Aniket Dalal TE
15 Iqrar Ahmed TE
16 Sachin Ashok Dhamal TE
17 Aditya Ashok Kashyap TE
18 Ankita sanjay Gawali SE
19 Switee navnath Zambre SE
20 Anushree Pushpan SE

5)   Civil department:-

Sr Student name Class
1 Bamgude Dattatray D T.E Civil
2 Chandere Vishal Krishan T.E Civil
3 Paramane Sujeet Manohar T.E Civil
4 Panasare Sourabh  U S.E Civil
5 Kakade  Aniket Sandeep S.E Civil
6 Lawate Ranjit Babu S.E Civil
7 Baber Akshay Vasant S.E Civil
8 Pawar Dipak sunil S.E Civil
9 Surwase Adinath sanjay S.E Civil
10 Sabde Pritam Balchandra S.E Civil
11 Shinde Shankan Uttam S.E Civil
12 Kallekar Mahesh Vinayak S.E Civil
13 Deshmukh Indrajeet P T.E Civil
14 Dhumal chatan Bhau T.E Civil
15 Khopade Hitesh B T.E Civil
16 Suryavanshi Gurav Dilip T.E Civil

6)   IT department:-

Sr Student name Class
1 Kartik Varale TE
2 Pravesh Mandloi SE
3 Prajakta Khachone TE
4 Parvati Birajdar TE
5 Akshaya Dol TE
6 Harshada Birewar TE
7 Manali Bhadirage TE
8 Ashiwini Sawarkar TE
9 Ashiwini Kumbhar TE
10 Yogesh Hanvate SE
11 Thakar Pankaj TE
12 Akshay Naik SE
13 Relan Rohit SE
14 Divya Gavali TE
15 Akshada Keshtawar TE